rpg real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

This is my job

In jos 
AutorMesaj
Abigail

Data de înscriere : 17/01/2011

MesajSubiect: This is my job    Mar Ian 18, 2011 7:19 pm

Primul meu job sau mai simplu,primul meu loc de munca,am picat de acord cu o prietena sa ma prezint eu azi ca barmanita in locul ei,oricum eu nu prea aveam ce sa fac in seara aceea si mai aveam nevoie si de bani.M`am prezentat in costumul care cica era "necesar",adica o camasa alba deschisa la primi 2 nasturi,o cravata rosie si o fusta scurta in carouri.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Xavier Nye

MesajSubiect: Re: This is my job    Mar Ian 18, 2011 7:27 pm

Xavier intra in club cu mainile in buzunar , privind plictisit pe cei din jur . Muzica era prea tipatoare , nici nu avea chef in seara aia de stat la vorba , baut ..
Dar fusese nevoit sa vina ca sa nu se certe cu "amicii" lui . Se indrepta spre bar , observand ca era inca devreme , asa ca nici unul dintre prietenii lui nu era pe acolo .
Hotara sa profite la maxim de timp , si comanda un cocktail si un pachet de tigari Dunhill . O privi pe barmanita zambind usor strengar , asteptandu-si totusi comanda .
Sus In jos
Abigail

MesajSubiect: Re: This is my job    Mar Ian 18, 2011 7:50 pm

L`am ascultat cu atentie sa stiu ce sa ii dau,apoi am luat un pachet de tigari Dunhill si i l`am intins.
Uhm...cocktail de care?Stii?Sunt mai multe feluri si poate iti fac chiar ce nu iti place.. am zambit,apoi am dat din umeri.
Sus In jos
Xavier Nye

MesajSubiect: Re: This is my job    Mar Ian 18, 2011 10:15 pm

A scos suma de bani din buzunarul blugilor , intinzanduii pe tejghea . Era mai mult decat trebuia dar restul era bacsis pentru fata .
-Restul e pentru tine . zambi slab , cand auzi cealalta intrebare a ei . Ce fel de cocktail ? Pai el bea de toate , nu avea o preferinta .
- Alege tu .
Sus In jos
Abigail

MesajSubiect: Re: This is my job    Mar Ian 18, 2011 11:44 pm

WOw!Primul meu bacsis,o sa ajung mare cu asta... m`am prostit copilaresc in timp ce ii preparam cocktei`ul baiatului.Am pus lichidul intr`un pahar,apoi i l`am intins pe tejghea.
Poftim!Oh si merci pentru bacsis am zambit cald.
Sus In jos
Xavier Nye

MesajSubiect: Re: This is my job    Mier Ian 19, 2011 8:11 pm

Stramba din nas zambind usor ,punandu-si coatele pe masa .
- Cu placere.. spuse scurt si lua bautura in mana cand aceasta i-o intinse . O aproprie de gura si imediat dupa lua prima inghitura .
Cocktail-ul nu era nici rau nici bun , era potrivit pentru acel moment .
Sus In jos
Abigail

MesajSubiect: Re: This is my job    Mier Ian 19, 2011 10:20 pm

Abigail,incantata! am zambit cald prezentandu`ma cum faceam mai mereu cand intalneam pe cineva,un fel de manie a mea.
M`am asezat pe scaun,din cauza durerilor de picioare,apoi am oftat privind`ul.
Sus In jos
Xavier Nye

MesajSubiect: Re: This is my job    Joi Ian 20, 2011 6:23 pm

Barmanita i se prezenta ? I se pare sau visa doar ? Nu , ea era chiar acolo si isi spuse numele in fata lui .
-Xavier . se prezenta si el intr-un final , tinand bautura cu ambele maini , fara vreo expresie anume pe fata .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: This is my job    

Sus In jos

This is my job
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
portland :: Portland :: Club-
Mergi direct la: