rpg real

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Love's just an other thing you feel.

In jos 
AutorMesaj
Lilith

Data de înscriere : 21/01/2011
Localizare : Intr-un pat. Va las sa ghiciti.

MesajSubiect: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 6:57 pm

Am intrat in camera ca o furtuna. Eram nerabdatoare sa dezpachetez tot si sa pot iesi sa ma plimb. A dracu camera alba! imi spun cat lasam geanta jos.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Erik Dimitri Belikov

Data de înscriere : 17/01/2011

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 7:01 pm

Se plimba pe holuri, tocmai ce venea din oras. Deodata, simti niste mirosuri amestecate dar unul singur ii atrase atentia intr-un mod deosebit. Parea a fi un om, sau cel putin atat isi putea da seama. Se opri in fata unei usi, privind in stanga si-n dreapta dar, desi instinctul sau ii spunea sa intre direct in camera, hotara sa nu renunte macar la manierele sale asa ca batu la usa dandu-si ochii peste cap.
Sus In jos
Lilith

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 7:06 pm

Am deschis usa cu o miscare. M-am intors spre baiat. Era vampir, se simtea de la o posta.
Da? intreb afisand un zambet larg. Te pot ajuta?
Sus In jos
Erik Dimitri Belikov

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 7:09 pm

"Si inca cum..." vru sa spuna dar se multumi sa o priveasca si sa bage o scuza de-a dreptul idioata-sau cel putin asa i se paruse lui dintotdeauna:
-A nu, de fapt doar am auzit ca te-ai mutat si ma rog... murmura muscandu-se apoi de limba dandu-si seama de "efortul" pe care il facuse sa se abtina sa nu ii scape vreun cuvant urat.
Sus In jos
Lilith

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 7:12 pm

Nu-mi plac persoanele mincinoase. spun dandu-ma cu gratie din usa. Intra, te rog.
Incerc sa mai zambesc. Dar nu puteam. Vroiam sa-l injur, urat chiar. Isa eram invatata sa-mi urmez mintea nu inima, asa ca n-am mai zis nimic.
Sus In jos
Erik Dimitri Belikov

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 7:14 pm

Intra, schitand un zambet in coltul gurii.
-Dar ce te face sa crezi ca mint? o intreba intorcandu-se spre ea, privind-o atent.
Sus In jos
Lilith

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   Vin Ian 21, 2011 7:19 pm

Instinct. ii spun facandu-i semn sa se aseze.
Da, cum sa nu. De unde stiu? Da' de ce nu ii spun povestea vietii? imi spun in minte, incercand sa nu o spun cu voce tare. Am deschis gura sa mai adaug ceva, insa n-am facut-o. Am tacut.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Love's just an other thing you feel.   

Sus In jos

Love's just an other thing you feel.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dimineti cu aroma de cafea
» Song Il Gook (송일국)
» Jang ok Jung live in love . În numele iubirii (2013)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
portland :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: